E mërkurë, 17 Prill, 2024

Arrestohen tre persona në këtë fshat të Drenicës, u rrahën mes veti duke u bërë për spital

Dje rreth orës 23:00 janë arrestuar tre persona në fshatin Arllat të Komunës së Drenasit pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Tre të dyshuarit pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa rasti është duke u hetuar./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer