E martë, 25 Qershor, 2024

Arrestohet një 33 vjeçar në Skenderaj, dërgohet menjëherë në burg

Policia në Mikushicë të Skenderajt dje rreth orës 15:30, ka arrestuar një person për të cilin kishte urdhëresë aktive nga Gjykata Themelore në Mitrovicë, për veprën penale ,,Lëndim i rëndë trupor”, raporton portali rajoni.org.

Pas përfundimit të procedurave të nevojshme policore, i dyshuari 33 vjeçar është dërguar në vuajte te dënimit prej tri (3) viteve burg.

Komunikata e plotë:

Fsh. Mukushnic, Skenderaj  24.08.2023 – 15:30. Në bazë të urdhëresës së gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull  kosovar dhe është dërguar në vuajtje të denimit.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer