Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Arrestohet shoferi që shkaktoi aksidentin fatal në Arllat

- Advertisement -

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar shoferi i veturës që shkaktoi aksidentin me fatalitet në Arllat të Drenasit.

Njoftimi i plotë:

Sot (15.02.2023) rreth orës 05:40 e kemi pranuar informatën nga QKUK, se ka ndërruar jetë personi, E. B. mashkull,19 vjeç.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për këmbësorin cili u aksidentua dje në Arllat.

Lidhur me rastin nga Njësiti i hetimeve të Trafikut Rajonal të Prishtinës, është identifikuar ngasësi i automjetit, që ka qenë i përfshirë në aksident.

Menjëherë nga hetuesit është siguruar prezenca e personit të dyshuar,  i cili pas intervistimit me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -