Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Burri në Skënderaj e rrah gruan natën e Shën Valentinit

- Advertisement -

Një grua në Skenderaj është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, në natën e Shën Valentinit, konkretisht rreth orës 22:25.

I dyshuari është shoqëruar në stacion policor për intervistim, ndërsa viktimës i është ofruar tretman mjekësor si dhe urdhër mbrojtës.

Gruaja është kthyer në shtëpinë e saj, ndërsa i dyshuari me rekomandimin e prokurorit të shtetit është liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

Gjatë ditës së Shën Valentinit ka pasur edhe raste tjera të dhunës, ngacmimit e kërcënimit ndaj grave.

Në Prishtinë, një person në gjendje të dehur ka kërcënuar viktimën femër kosovare.

Ndërkohë, në Komoran, një person e ka ngacmuar seksualisht dhe e ka shantazhuar një grua.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -