E martë, 25 Qershor, 2024

Çfarë po paralajmërojnë Noizy dhe Era Istrefi? Postimi i fundit i këngëtarit bën ‘lëmsh’ rrjeti

Ndonënse na ndajnë vetëm 2 javë nga koncerti “Alpha 3” i këngëtarit Rigels Rajku i njohur me emrin e artit si Noizy ka publikuar sëfundmi në llogarinë e tij në “Instagram” një video ku mesa duket po punohet për xhirimet e një videoclipi.

Noizy shihet krahas këngëtares me famë ndërkombëtare Era Istrefi.

Dyshja duken me të njëjtin dizajn veshje, çka ngre dyshimet se po regjistrojnë sekuenca të një bashkëpunimi i cili pa dyshim si çdo hit i Rajkut do të ndezë atmosferën në sezonin e verës.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer