E diel, 21 Korrik, 2024

Djali sulmon fizikisht babain e tij, përfundon nën pranga

Një burrë është sulmuar fizikisht nga djali i tij në Pejë.

Sipas raportit policor, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer