Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Djali sulmon fizikisht babain e tij, përfundon nën pranga

- Advertisement -

Një burrë është sulmuar fizikisht nga djali i tij në Pejë.

Sipas raportit policor, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -