Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Drenas: Dërgohet në mbajtje i dyshuari i dytë për vrasje të rëndë në tentativë

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arritur që ta identifikoj personin e dyshuar lidhur me rastin vrasje e rëndë në tentativë që ka ndodhur më 10 mars në fshatin Baincë të Drenasit, shkruan portali rajoni.org.

Sipas njoftimit nga Policia, kërkimet e vazhdueshme për arrestimin e tij nga ana e policisë dhe ftesat për paraqitje, kanë bërë që personi i dyshuar L. Zariqi, mashkull 19 vjeç, mbrëmë të paraqitet në polici.

“Pas intervistimit në prezencë të avokatit mbrojtës, personi i dyshuar me vendim të prokurorit të shtetit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e PK-së./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -