Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Drenicaku vetëvritet me armë zjarri, mjeku konstaton vdekjen e tij

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në orët e mbrëmjes në fshatin Poklek i Ri në Drenas, ku një person dyshohet se ka bërë vetëvrasje me armë zjarri.

Kështu kanë bërë të ditur burimet nga Emergjenca dhe kanë njoftuar se bëhet fjalë për një burrë 63-vjeçar, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor që ka intervenuar në vendin e ngjarjes.

Siç mëson Sinjali në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe me urdhër të Prokurorit të Shtetit kanë nisur hetimet për vdekjen e të riut.

- Advertisement -

Akoma s’dihen motivet që mund ta kenë shtyrë viktimën t’i jap fund jetës, por gjatë procesit të hetimit pritet të zbardhen detaje dhe rrethanat e këtij rasti.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -