Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Drenicasi e godet qëllimisht me veturë një person, deshi ta vras

- Advertisement -

Dje në Drenas është arrestuar një person për arsye se i njëjti kishte goditur qëllimisht me veturë viktimën i cili ka qenë në vendin e tij të punës duke i shkaktuar lëndime trupore, shkrun portali rajoni.org.

Sipas viktimës incidenti ka ndodhur për shkak të disa mosmarrëveshjeve të mëparshme që kishte me të dyshuarin.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -