Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Dy javë më parë u bë baba, ndahet nga jeta në moshën 39-vjeçare

- Advertisement -

Është ndarë nga jeta në moshën 39-vjeçare, kompozitori i talentuar shqiptar, Andi Bajraktari.

Mësohet se shkak për ndarjen e parakohshme nga jeta është bërë një atak në zemër.

Lajmin e trishtë e japin familjarët dhe miqtë e Andit, të cilët shprehen me hidhërim se u pre në mes jeta e një njeriu dhe artisti kompozitor me shpirt të madh.

- Advertisement -

Andi Bajraktari ishte kompozitor dhe mësues prej 10 vitesh në shkollën e mesme artistike “Jan Kukuzeli” në Durrës dhe gjithashtu ishte lektor në Universitetin e Durrësit.

Ai ishte baba i dy fëmijëve, një djali dhe një vajze dhe vetëm dy javë më parë erdhi në jetë vajza e tij e vogël.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -