Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

E dhimbshme: Humb jetën aksidentalisht 38-vjeçari kosovar në Zvicër

- Advertisement -

Mërgimtari nga fshati Lëbushë e Deçanit, Selmon Kastrati, është ndarë nga jeta në moshë të re,raporton Gazeta Sinjali.

I ndjeri i cili jetonte dhe vepronte në Zvicër, ka humbur jetën në moshën 38-vjeçare.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes njoftimeve në rrjetet sociale.

image 45
- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -