Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

E dhimbshme: Kjo është 61-vjeçarja që u gjet pa shenja jete në shtëpin e saj

- Advertisement -

Sinjali sonte raportoi për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur në fshatin Reçan të komunës së Prizrenit, ku një grua është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj. E ndjera u gjet nga fqinjët, të cilët ishin shqetësuar pasi s’kishin dëgjuar ditët e fundit asgjë prej viktimës.

Sinjali mëson se e ndjera është Zekirija Sagdati, 61-vjeçare.

Vdekjen e saj e ka konstatuar mjeku që doli në vendin e ngjarjes bashkë me ekipin mjekësor të Emergjencës.

- Advertisement -

Po ashtu edhe Policia është njoftuar lidhur me rastin, të cilët kanë marrë deklaratat e fqinjëve, ku sipas tyre viktimën nuk e kishin parë ditët e fundit dhe pasi kanë hapur derën e shtëpisë e kanë gjetur tashmë të ndjerën pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, rasti është cilësuar ‘Vdekje e dyshimtë’.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -