Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

E dhimbshme: Ky është personi që vdiq tragjikisht pasi u therr me thikë

- Advertisement -

Një rast i rëndë ndodhi dje në rrugën “Pjetër Budi” në Fushë Kosovë, ku një person u ther me thikë për vdekje. I riu nuk arriti të mbijetojë dhe fatkeqësisht u dërgua në Emergjencë pa shenja jete.

Burimet nga Emergjenca kanë bërë me dije se personi që humbi jetën si pasojë e sulmit me thikë është Arsim Hamiti, 41-vjeçar.

Vdekja e tij është konfirmuar nga ekipi mjekësor për mediet kosovare, teksa së shpejti trupi i pajetë pritet të dërgohet në IML për obduksion.

- Advertisement -

Shoqëria dhe familjarët kanë filluar ta përhapin njoftimin për vdekjen e tij:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -