Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

E dhimbshme: Vdes në moshë të hershme, lë pas 3 fëmijë të vegjël

- Advertisement -

Këto ditë ishin mjaft të vështira për familjen Uzunaj nga lagjja Arbanë e qytetit të Prizrenit, raporton portali Rajoni.org.

Ka ndërruar jetë familjari i tyre, Ilir Uzunaj në moshën 37-vjeçare.

I ndjeri ka lënë pas gruan, 1 djalë dhe 2 vajza të vogëla.

- Advertisement -

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot me drekë.

Njoftimi i plotë:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -