E premte, 23 Shkurt, 2024

E dhimbshme: Vdes në moshe të re e reja nga Skenderaj me banim në Gjermani!

Lajm i hidhur ka përfshirë sot Drenicën, shkruan portali Rajoni.org.

Ka ndërruar jetë Sebahat Avdiu në moshën 36 – vjeçarë, nga fshati Kline e Eperme e Komunës se Skënderajt.

E ndjera jetone dhe vepronte në shtetin e Gjermanisë.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë bërë të ditur familjarët përmës rrjetit social facebook.

Varrimi i të ndjerës behet nesër në varrezat në Kline të Epërme prej orës 14:00./Rajoni.org/

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer