E mërkurë, 24 Korrik, 2024

“E kena prishur veturën dhe qanin”, Të rinjët duke bërë garë me vetura u aksidentuan në Skenderaj, detaje të reja [PAMJE]

Portali rajoni.org ka raportuar për një akisdent trafiku qe ka nodhur dje në rrugën “Azem Bejta”, në Skenderaj, raporton portali rajoni.org.

Burimet e rajonit brenda QKMF’së kanë bërë me dije qe përveç dëmeve materiale të lënduar fatmirsisht lehtë kishin përfunduar disa të rinjë.

Burimet e rajonit kanë mesuar ekskluzivisht se aksidenti ka ndodhur si pasojë e pakujdesisë dhe se veturat e të rinjëve ishin duke garuar ndërmjetë vetës.

Rajoni ka mesuae se të rinjët menjëherë me të arritur policia dhe ekipet shendetësorë kishin filluar të qajnë për veturat e prishura dhe për telashin qe kishtin shkaktuar./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer