Të fundit:

- Advertisement -

E rëndë: Ky është i riu qe vdiq para pak minutash, dyshohet se bëri vetvrasje

- Advertisement -

Një rast i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Vushtrri, ku një person ka vdekur.

Gazeta Online Veriu.info merr vesh nga burimet e saj se viktima SH. Behrami ka bërë vetvrasje.

Viktima ka punuar në njërin prej bizneseve më të mëdha në Vushtrri.

- Advertisement -

Media ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe po presim një përgjigje zyrtare nga institucioni.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -