Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

E Tmerrshme: Axha tenton ta dhunojë mbesën 15 vjeçare, zbulohet emri i të dyshuarit

- Advertisement -

Një person është arratisur, pasi ka tentuar ta dhunojë mbesën e tij 15 vjeçare.

IndeksOnline mëson së rasti ka ndodhur në fshatin Dobrushë të Komunës së Istogut.

Emri i të dyshuarit është Vilson Ukaj, i cili i përket komunitetit egjitas. Ukaj dyshohet për të kaluar kriminale, për veprat penale si vjedhje dhe posedim të narkotikëve.

- Advertisement -

Organet e hetuesisë në Pejë janë duke u marr me trajtimin e rastit. /IndeksOnline/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -