E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

E turpshme: Mitrovicasi e rrah nënën për shkak pronës

Si shkak i mosmarrëveshjeve për prona, brenda familjeve dhe jo vetëm shkaktohen konflikte të cilat përfundojnë deri te dhuna e madje edhe vrasjet.

Një rast i tillë ka ndodhur të premten në Mitrovicë të Jugut, ku një si pasojë e një mosmarrëveshjeje për pronë, i biri ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij.

I dyshuari gjendet në arrati, ndërkaq hetimet lidhur me rastin janë duke vazhduar.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer