Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

EKSKLUZIVE: Ky është i dyshuari për plagosjen e 17-vjeçarit nga Qirezi i Skënderajt

- Advertisement -

Burime të Rajonit brenda Policisë së Skënderajt bëjnë të ditur se personi që e plagosi aksidentalisht A. Xhemajlin është 17-vjeçari E. Brahimi (emër i njohur për redaksinë) nga fshati Kozhicë i kësaj komune.

E. B. është shoqëruar në stacionin policor ku edhe po mbahet në paraburgim.

Ai pardje e kishte plagosur aksidentalisht shokun e tij A. Xhemajlin nga fshati Qirez i Skënderajt, i cili tani është në gjendje stabile duke marrë tretman mjekësor, raporton portali Rajoni.org.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -