Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Eskalon situata mes Andit e Gresës, çifti bëhen ‘copë-copë’ nga përlarja

- Advertisement -

Eskalon situata mes Andit e Gresës, çifti i Big Brother VIP Kosova bëhen ‘copë-copë’ nga përlarja.

Gresa dhe Andi sot kanë pasur edhe për një përplasje.

- Advertisement -

Gresa i tha Andit që të ndalej dhe të mos vazhdojë të flasë më shumë, pasi dëshironte të dëgjonte Brunon derisa ishte duke i treguar diçka.

Në ato momente, Andi ishte duke i pastruar enët në kuzhinë, e Gresa ishte e ulur në tavolinë me Brunon, Vedatin dhe Artanin.

“Ndalu se dua ta dëgjoj Brunon, të lutem, vazhdo pra. Mos u ndal”, ka thënë Gresa.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -