Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Familja Dobra nga Drenasi ka nevojë për ndihmën tuaj!

- Advertisement -

Fisnik Dobra kërkon nga qytetarët bëmirës që përmes mesazheve të dërguara nga operatori VALA, të ndihmohet bashkëshortja e tij, Valdetja e cila vuan nga një sëmundje e rëndë.

Familja Dobra ka nevojë për një shumë të madhe të eurove.

Kështu ka bërë të ditur vet kryefamiljari Fisnik Dobra përmes “Facebook”.

- Advertisement -

Lutja e familjes Dobra për qytetarët bëmirës.

Shpëto një (1) jetë vetëm me 1 €

Teksti: Familja Dobra ose Valdete Dobra

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -