Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Gani bossi i TikTok-ut i shkon në zyre kryetarit të Skenderajt

- Advertisement -

Është njëri ndër me të famshmit në TikTok.

Gani bossi siç e quajnë në rrjetin social sot ka qenë mysafir te kryetari i Komunës së Skenderajt, Fadil Nura, raporton DrenicaOnline.

Për këtë vizitë ka njoftuar vet kryetari Nura i cili vjen nga zona e njëjtë. Ganiu nga Baksi e Nura nga Prellovci.

- Advertisement -

“Një nga mysafirët më të veçantë që kisha sot – Ganiu, si gjithmonë i hareshëm dhe i respektueshëm”, ka shkruar Nura sipër fotografisë me Ganiun./DrenicaOnline/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -