Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Hajdutët i vjedhin shtëpinë, por 32-vjeçari nuk vëren gjë, pasi po luante Playstation me kufje

- Advertisement -

Piazza Bologna në Romë është një zonë e bukur dhe shumë shtëpi shumë të shtrenjta. Gjithashtu shumë tërheqëse për hajdutët.

Kështu ka ndodhur me shtëpinë e një 32-vjeçari i cili ishte i pranishëm gjatë grabitjes, por ishte shumë i fokusuar duke luajtur në Playstation.

Ishte pothuajse ora 21:30 e së martës 28 shkurt, kur një grua telefonoi 112 duke raportuar një vjedhje në një apartament në via Salento. Policia ka mbërritur në vendngjarje.

- Advertisement -

Sipas gjetjeve të para, hajdutët hynë në shtëpi pasi kishin hapur me forcë një dritare franceze të shtëpisë në katin e parë.

Pasi u futën brenda, gjetën të riun, të zhytur plotësisht nga Playstation me kufje me zë të lartë në vesh.

Kështu, ata ishin në gjendje të vepronin të pashqetësuar. 32-vjeçari kuptoi gjithçka vetëm pasi hoqi levat dhe kufjet./GazetaExpress/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -