E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Horoskopi ditor, 2 maj 2024

DASHI

Për ju po fillon një fazë rikuperimi që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk ka nisur në mënyrën më të mirë por në emër të nervozizmit që komprometon edhe marrëdhëniet me të tjerët. Kujdes me polemikat në dashuri, sepse mund të krijojnë fraktura të rënda.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 maj 2024), nëse keni pasur probleme do të duhet të përpiqeni t’i kapërceni ato dhe nëse dikush duhet t’ju japë përgjigje do të bëjë gjithçka për të shmangur dhënien e tyre dhe kjo mund t’ju bëjë shumë nervoz. Jeni të gjallëruar nga dëshira për liri dhe sot me siguri do të jeni të detyruar të diskutoni.

BINJAKËT

Jo të gjitha problemet mund të zgjidhen me një valë të shkop magjik, por mund të krijohen kushtet për emocione pozitive dhe mbi të gjitha për takime të këndshme. Këshilla është të mos izoloheni dhe të kërkoni më shumë kontakte me të tjerët.

GAFORRJA

Jeni ndër ata që përjetoni tensione negative fizikisht dhe për këtë arsye, fatkeqësitë e ditëve të fundit mund t’ju kenë shkaktuar disa shqetësime psikosomatike. Kushtojini vëmendje edhe shpërqendrimeve të vogla.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 maj 2024), në këtë fazë jeni më pak i disponueshëm për bisedat dhe marrëdhëniet shoqërore dhe kjo mund t’ju shkaktojë tensione të vogla. Duhet të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët: është më mirë të distancoheni nga ata që mund t’ju bëjnë nervoz.

VIRGJËRESHA  

Ata që kanë një biznes të vetëpunësuar mund të kenë mundësi të mira, por disa sëmundje fizike mund t’ju komplikojnë rrugën. Shmangni zvarritjen nëse duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme. Në dashuri dikush mund të mos respektojë një premtim që ju ka bërë.

PESHORJA

Nëse jeni duke përjetuar një lidhje të re ose nëse jeni shumë të lidhur me partnerin dhe keni vënë re se dikush e ka ngritur shumë zërin, duhet të shfrytëzoni rastin për të qetësuar gjërat. Kujdes në punë nëse ka pasur ditë të vështira. Sot përpiquni të pajtoheni me ambientin përreth.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 maj 2024), ata që kanë biznesin e tyre aktualisht janë duke punuar në një projekt që mund të jetë shumë i suksesshëm. Kini kujdes të mos e teproni dhe mos i prishni marrëdhëniet tuaja shoqërore.

SHIGJETARI

Ata që duhet të bëjnë një provim ose duhet të përballen me një intervistë pune mund të marrin kënaqësi të madhe. Në ndjenjat tuaja, kini kujdes që të mos bëni zgjedhje të bollshme apo instinktive.

BRICJAPI

Nëse për shumë vite keni qenë pranë një personi, pothuajse duke u fshehur, tani dashuria kthehet në plan të parë, për arsye të ndryshme jeni të detyruar të merrni përsëri frenat e jetës tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 maj 2024), në marrëdhënien tuaj në çift keni vuajtur pak nga konkurrenca me partnerin dhe jo nga bashkëfajësia, por tani gjërat po ndryshojnë. Në punën tuaj, shmangni lënien e sigurt për të pasigurt.

PESHQIT

Një javë paksa e vështirë, kështu që tani duhet të përpiqeni të qëndroni të qetë. Edhe në dashuri do të rikuperoheni pjesërisht, por në këtë fazë puna ka marrë përsipër. Nëse janë bërë gabime, duhet të fajësoni veten.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer