E mërkurë, 17 Korrik, 2024

I riu nga Kosova që vdiq në vendin e punës në Gjermani ishte djalë “hasreti”

Ardian Latifi nga Vushtrria ka vdekur tragjikisht pas një aksidenti në vendin e punës në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e Ardianit e ka bërë të ditur motra e tij, e cila edhe ka postuar këtë fotografi krah vëllaut të saj.

I ndjeri ishte rreth moshës 30 vjeçare, vinte nga Vushtria, ndërkaq ishte edhe djalë “hasreti” në familje që jetonte dhe punonte në Gjermani.

Postimi i plotë:

Me dhimbje te thelle e me lot ne sy , ju informoj se tragjikisht humbi jeten me i dashuri jonë , vllau im Ardian Latifi .. Do mbetesh gjithmon ne memoriet tona .

Qenka shum e veshtire te shkruaj per ty

Prehu ne paqe engjull

Me zemer te thyer

Familja Latifi !!

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer