E martë, 25 Qershor, 2024

Ish-kryeministri i Kosovës e marton vajzën, momenti kur e dorëzon te dhëndrri

Vajza e ish-kryeministrit të Kosovës Bajram Kosumi, Thana i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Milotin.

Lajmin e bëri të ditur Kosumi me anë të një postimi në Facebook.

Ai ka ndarë momentin emocionues teksa e dorëzon vajzën tek dhëndri.

“Nje hap i rendesishem ne jete per Thanen.

Te dashur Thane dhe Milot, urime, paçi shendet, lumturi, familje dhe ju priftë e mbara!

B.K.”, shkroi ai.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer