E enjte, 25 Korrik, 2024

Komuna e Skenderajt e “kallë” ndejën me dhjetër mijëra euro për përvjetorin e çlirimit të Skenderajt dhe ditët e mergatës

Komuna e Skenderajt ka shpënzuar 19 mijë euro për ditën e çlirimit dhe organizimin e muajit “ditet e mergatës”, shkruan portali rajoni.org.

Në njoftimin e DKRS’së, ky projekt është titulluar me emrin “Aktivitetet e Dites së Çlirimit të Skenderajt 18 Qershorit – Organizimi i Muajit ” Ditet e
Mergatës,,”.

Vendimi për ndarjen e shumës është marre me 14 qershor nga drejoria për kultur, rini dhe sport.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer