E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Kreu marrëdhënie seksuale me familjar, arrestohet i dyshuari nga Klina

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Klinë, pasi i njëjti dyshohet se kishte kryer marrëdhënie seksuale me një familjare.

I dyshuari dhe viktima janë të komunitetit ashkali.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima është dërguar në strehimore.

Raporti i plotë:

Klinë, Pejë 22.04.2024-16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull ashkali, pasi dyshohet se kishte kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër ashkali, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa viktima është dërguar në strehimore.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer