E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Kurti plot lëvdata për punën e Bashkim Jasharit në krye të FSK-së

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka zhvilluar një takim me komandantin e FSK-së, Bashkim Jashari me të cilin ka biseduar për të arriturat e deritashme, gjendjen aktuale dhe sfidat e ardhshme për FSK-në.

Kurti në Facebook ka thënë se përkundër që Jashari ende nuk e ka prekur gjysmën e mandatit, ngritja dhe rritja e FSK-së është e papaarë në këta më pak se dy vjet e gjysmë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer