Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Ky është 17 vjeçari që u plagos dje në Skenderaj

- Advertisement -

Portali rajoni.org raportoj sot për një plagosje qe kishte ndodhur dje në qytetin e Skenderajt, ku një i mitur kishtë qëlluar me armë të miturin, shkruan portai rajoni.org.

Burimet e rajonit mesojne ekskluzivisht se i plagosur është i mituri A. Xhemajli nga fshati Qirez i moshës 17 vjeçar.

Shkaqet deri tek ndodhia e rastit ende nuk dihen.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -