Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Ky është 30-vjeçari që vdiq pasi ra nga objekti ku punonte

- Advertisement -

Pas disa ditësh trajtim në QKUK, mëngjesin e sotëm humbi jetën punëtori i moshës 30-vjecare i cili ra nga kati i 10-të ku punonte në Fushë Kosovë. Ky lajm ka tronditur familjen Rrustemi, kur morën vesh se Rifati nuk ka arritur t’iu bëjë ballë plagëve.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë familjarët në rrjetet sociale.

Lajmi i plotë:

- Advertisement -

“Njoftim!
Sot me daten 11.02.2023 ndrroj jete vellai im Rifat Rrustemi.
Rreth ceremonis se varrimit ju informojm neser.”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -