E hënë, 27 Maj, 2024

Lajm i dhimbshem për familjen Muji u vdes vajza në moshë të re

Është ndarë nga jeta në moshë të re Blediona Muji nga Bresalci.

Lajmin për ndarjen e saj nga jeta e kanë bërë publik familjarët e saj të cilet gjithashtu kanë treguar se për kohen e varrimit ju njoftojmë me kohë.

Ky është njoftimi i familjarëve:

Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqtë, dashamirët, shokët dhe shoqet, se sot ndërroi jetë më e dashura jonë, vajza, motra, mbesa, shoqja, Blediona (Behar) Muji.

 

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer