Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për Skenderajn

- Advertisement -

Mbrëmë Ka ndërruar jetë mërgimtari Milazim Bejta nga fshatin Kline e Skenderajt i cili ka jetuar në Suedi.

Lajmin për vdekjen e te ndjerit e kanë dhënë familjaret tij përmes rrjetit social  facebook.

Njoftim i plotë:

- Advertisement -

Miq, shokë dhe familjarë,
Ju njoftojmë se mbrëmë pas një sëmundje ka vdekur axhi im, Milazim Bejta, i cili ka jetuar në Suedi. Për kohën e varrimit do t’ju lajmërojmë me kohë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -