E diel, 24 Shtator, 2023

Lajm i trishtë: Vdes në moshën 35 vjeçare Fatmire Smakiqi, la pas vetes 4 fëmijë, një foshnje 6 muajshe

Një lajm i trishtë ka goditur sot familjen Smakiqi dhe tërë Mitrovicën.

Pas një përballje me një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë 35 vjeçarja Fatmire Smakiqi.

Familjarët kanë bërë të ditur për “Mitropol” se e ndjera la pas vetes burrin dhe katër fëmijët, një nga të cilët foshnje 6 muajshe.

E ndjera do varroset sot në ora 19:33 me namazin e akshamit në varrezat e qytetit në Shipol./Mitropol/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer