Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajmi i hidhur për familjen Sejdiu nga Skënderaj, u vdes familjari

- Advertisement -

Një lajm i hidhur ka përfshirë familjen Sejdiu nga fshati Runik i Komunës se Skenderajt, shkruan portali Rajoni.org.

Kësaj familje u ka vdekur anëtari tyre, Musa Sejdiu.

Lajmin për vdekjen e tij është dhënë përmes rrjeteve sociale nga familjarët e të Ndjerit.

- Advertisement -

Varrimi i të ndjerit bëhet sot 25.03.2023 në ora 15:00 në varrezat e lagjës Sejdiu në Runik.

Njoftimi i plotë:

Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqt dhe gjithë dashamirët se ka ndërruar jetë më i dashuri – babai ynë MUSA (FERAT) SEJDIU
Varrimi i të ndjerit bëhët ditën e shtunë 25.03.2023 në ora 15:00 në varrezat e lagjës Sejdiu në Runik.
E pikëlluar familja Sejdiu.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -