E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Lajmi i hidhur për intelektualin dhe doktorrin e luftës nga Skenderaj, i vdes nëna

Doktorrit të luftës dhe intelektualit, Liri Loshajt nga Padalisha e Skënderajt i ka vdekur nëna, Ziza Loshaj, shkruan portali rajoni.org.

Në njoftimin e dhënë thuhet se varrimi i të ndjerës bëhet sot në fshatin Padalisht të Skënderajt ne ora 14:00.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer