E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Lajmi i hidhur për këtë fshat të Skenderajt, u vdes bashkëvendasi

Ka ndërruar jetë Smajl Rexhepi nga fshati Krasmirofc i Komunës së Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e Smajlit e ka dhënë vetë faqja e këtij fshati përmes rrjetit social “facebook”.

Varrimi i të ndjërit bëhet sot [13.02.2024] në ora 13:00 në varrezat e fshatit Krasmirofc.

Njoftimi i plotë:

Lajm mortor te allahut jem dhe te ai dot kthehemi me dhimbje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët  miqtë dashamirët dhe të gjithë bashkfshatart se sot ndrroj jet me idashuri i jon Baci Smajl”Sylejman”Rexhepi neser me 13.02.2024 behet varrimi ne ora 13:00  ne varrezat e Fsh.Krasmirofc allahu e past meshiru 🤲🤲🤲

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer