E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Messi me rekord, lojtari i vetëm që çon shtetin e tij në shtatë finale

Lionel Messi shënoi një gol, për t’i ndihmuar shtetit të tij të arrij një tjetër finale të madhe, shkruan Indeksonline

Madje, ylli i Inter Miamit bëhet lojtari i parë në histori që do luaj në shtatë finale me Kombëtaren e Argjentinës.

Kujtojmë që kampioni i botës tani pret fituesin e ndeshjes mes Uruguait dhe Kolumbisë për ta mësuar kundërshtarin e finales së 15 korrikut./Indeksonline/

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer