E hënë, 2 Tetor, 2023

Momenti kur protestuesi serb ia rrëmben me forcë mikrofonin gazetares shqiptare (Video)

Gjatë një transmetimi live në një lidhje direkte me gazetaren Saranda Alshiqi e cila po raportonte direkt nga Zveçani protestuesit serb kanë sulmuar një gazetare të RTK-së.

Gazetarët që po i përcjellin nga afër ngjarjet në veri të vendit janë sulmuar në Zvecan.

Gjithashtu ata janë provokuar vazhdimisht duke u shtyrë si dhe duke u munduar që të pengojnë raportimin e tyre.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer