E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Ndërron jetë Mirgeta Buzhala, studentja e shkëlqyeshme e masterit

Ka ndërruar jetë, Mirgeta Buzhala, studentja e masterit të Shkencave Politike dhe Diplomacisë

Lajmin e rëndë e kanë dhënë familjarët e saj.

Njoftimi i plotë:

Njoftim mortor

Miq e shokë, me zemër të thyer por krenarë që e patëm, ju njoftoj se vajza jonë e madhe, Mirgeta, sot na la. 💔

Varrimi bëhet nesër më 13 maj në ora 15:00 në fshatin Budakovë (lagjja Buzhalë).

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer