Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Ndihma e shpejtë në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë, policia jep detaje

- Advertisement -

Në stacionin e autobusëve në Prishtinë është parë ndihma e shpejtë, bashkë me Policinë e Kosovës.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, tha se një person nuk është ndjerë mirë me shëndetin, dhe ndihma e shpejtë është aty për t’ia dhënë ndihmën e parë.

“Nuk ka ndonjë rast, një person nuk është ndjerë mirë dhe ndihma e shpejtë ia dha ndihmën e parë”, është shprehur ajo në prononcim për arbresh.info

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -