Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Ndodhë në këtë fshat të Drenasit/ Çiftit i prishet vetura, atyre iu ofrohen hajnat dhe ua vodhën çantën me para

- Advertisement -

Një femër ka raportuar se derisa ishte me bashkëshortin duke lëvizur me veturë (Fushë Kosovë-Prizren) për shkak të një defekti në veturë në Korroticë të Epërme të Drenasit, janë ndalur dhe gjatë angazhimit për rregullimin e veturës, persona të panjohur kanë arritur që nga vetura t’i vjedhin çantën në të cilën kishte dokumentet personale dhe 580 € para të gatshme.

Vjedhja ka ndodhur të hënën rreth orës 15:00, transmeton DrenicaOnline.

Hajnat pasi e vodhën çantën janë larguar në drejtim të panjohur.

- Advertisement -

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -