Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Nëse e shihni këtë person, lajmëroni menjëherë policinë

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e një të dyshuari për vjedhje.

Policia ka thënë se i dyshuari, ende i paidentifikuar, ndodhet në arrati.

Ai dyshohet për përfshirje në një rast të grabitjes në rrugën “Ukshin Hoti” në Prishtinë në muajin janar të këtij viti.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë:

Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi.

I dyshuari kërkohet për përfshirje në një rast, vjedhje grabitqare , që ka ndodhur në janar të vitit 2023, në rrugën “Ukshin Hoti” në Prishtinë.

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së tij, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -