E enjte, 25 Korrik, 2024

Nëse i shihni këta dy persona lajmërojeni menjëherë policinë, dyshohen për…

Policia e Kosovës ka publikuar fotografinë e dytë dyshuarve për vjedhje të identitetit dhe qasjes, shkruan Gazeta Express.

Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin e tyre.

“Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personave që shihen në fotografi.

Personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, Vjedhje e identitetit dhe qasjes, që ka ndodhur me datën 08.08.2023, në Prishtinë”, thuhet në njoftimin e policisë

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer