E enjte, 30 Maj, 2024

Nuk do ta besoni, sa ka ndryshuar Roberto Baggio, aplikon për t’u bërë pjesë e serialit të njohur

Roberto Baggio ishte një nga futbollistët më të mirë në botë në vitet e 90-a. Sulmuesi italian në vitin 1999 u votua si lojtari i tretë më i mirë i shekullit nga FIFA.

Tani ai ka befasuar të gjithë me dukjen e tij. 57- vjeçari ka shpërndarë një imazh në Instagram duke aplikuar për të marrë pjesë në serialin Narcos.

Baggio u tërhoq nga futbolli në vitin 2004 , ndërsa luajti gjatë gjithë karrierës së tij në Vicenza, Fiorentina, Juventus, Milano, Bologna, Inter Milan dhe Brescia./Indeksonline/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer