Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Plas “sherri” mes Qetsorit dhe Luizit: “Po më dridhen duart, kam frikë”

- Advertisement -

“Po më dridhen duart, kam frikë”, plas “sherri” mes Qetsorit dhe Luizit.

Luizi dhe Qetsori kanë biseduar me njëri-tjetrin mëngjesin e kësaj të mërkure. Këngëtari ishte duke pastruar në kuzhinë, kur ish-fituesi i “Big Brother 2” i tha të bëjë ndonjë punë se është në nominim.

E sigurisht që Luizi nuk ia kurseu përgjigjen dhe me ironi shprehet: “Jam i rrezikuar, më dridhen duart”.

- Advertisement -

Luizi: Duken sikur më hanë kur lënë pa lara.

Qetsori: Ja dhe pak, do të çohet ndonjëri nga këta që janë në nominim, se harrova se je dhe ti në nominim. Pastroi të gjitha, bëji xham

Luizi: Këtë herë ngaqë jam shumë i rrezikuar, janë duke mu dridhur duart, kam frikë se mos i thyej

Qetsori: Po nuk bëre të pamundurën, ike në Tiranë

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -