E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Po zgjerohet rrjeti i Termokosit, Kryshefi Osmani në ditë vikendi del në teren

Pas përfundimit të suksesshëm të sezonit, Kryeshefi Ekzekutiv të NP “Termokos”, z. Fisnik Osmani këtë vikend ka vizituar punimet në Arbëri, që po zhvillohen për zgjerimin e rrjetit të ngrohjes, shkruan portali rajoni.org.

Kështu ka bërë të ditur, vetë kryeshefi Osmani përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Postimi i plotë:

☀️ Pas përfundimit të suksesshëm të sezonit, filluam me punimet në zgjërimin e rrjetit! Këtë vikend vazhduam në Arbëri!

🚜 Në javët e ardhshme, vazhdojmë me implementimin e planit aksional, përmes së cilit synojmë zgjërimin e mëtejm të rrjetit dhe ngritjen e cilësisë së shërbimit!

💚 Termokos, po i jep kuptim Prishtinës së gjelbër!

Kryeqyteti Prishtina Termokos Perparim Rama Alban Zogaj Jehona Lushaku Sadriu Prishtina HeatSave

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer