Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Policia arrestom një person në Polac të Skenderajt, kjo është arsyeja

- Advertisement -

Është arrestuar nje person në fshatin Polac të Komunës se Skenderajt pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe sekuestruar: një armë e gjatë me dylbi dhe një revole që dyshohet të jetë me gaz, shkruan portali rajoni.org.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Komunikata e plotë:

- Advertisement -

Fsh. Polac, Skenderaj 22.03.2023 – 18:47. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovarë  pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe sekuestruar: një armë e gjatë me dylbi dhe një revole që dyshohet të jetë me gaz. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -