E diel, 24 Shtator, 2023

Policia jep detaje për aksidentin në Mitrovicë ku vdiq një person

Një burrë ka vdekur pas një aksidenti në mes të tri veturave në Mitrovicë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, në Mitrovicë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

“Rr. Agim Ramadani, Mitrovicë Jugu 22.08.2023-08:35. Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të tre veturave. Si pasojë një mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në Spitalin e Mitrovicës ku mjeku kompetent ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer